چرم مادو | فروشگاه اینترنتی محصولات چرمی مادو | کفش مادو
No products in the cart.

بررسی نمایندگی کفش از تبریز

نمایندگی کفش از تبریز

نمایندگی کفش از تبریز :

امروز در این مقاله میخواهیم در مورد نمایندگی کفش از تبریز با هم صحبت کنیم.

قرار داد های نمایندگی کفش تبریز جزو قراردادهایی است که به مرور زمان گسترش زیادی پیدا کرده است .

در چند سال گذشته تولید کننده کفش یا عمده فروش کفش برایش کافی بود که کالای خود را در محدوده جغرافیایی زندگی خود به بهترین نحو به فروش برساند اما امروزه با گسترش روابط تجاری همین تولید کننده ها تمایل دارند محصول خود را در جامعه ی بزرگتری به عرضه بگذارند .

مفهوم نمایندگی کفش تبریز :

نمایندگی کفش تبریز به معنی یک قرارداد یا تعهد دو طرفه است که نماینده ی فروش به جانشینی از طرف اول فروش کالا و خدمات را در شهر های مختلف ایران انجام میدهد .

مثلاً یک تولیدی کوچک کفش را تصور کنید که در اوایل راه باز کردن یک کارگاه و تعداد کمی کارگر با فروش محصول (کفش) به فروشگاه های  نزدیک ، زندگی خود را اداره می‌کند و در حال کسب تجربه می‌باشد . اما بعد عبور از راه های سخت  و تجربه های بسیار در نهایت مسیر تولیدی  کوچک به‌جایی میرسد که مسئول آن حس می‌کند با وسعت دادن فروش محصول خود می‌تواند کفش ها را به‌ مکان های دورتر بفرستد ، اما اگر مسئول تولیدی بخواهد خودش شخصاً فروش را گسترش دهد و خودش کفش ها را در شهر های دیگر بفروشد قطعاً با سختی های زیادی  روبه‌رو خواهد شد .از طرف دیگر ایجاد کردن شعبه ها در دیگر شهرهای کشور معمولاً مشکلات زیادی دارد که مهم‌ترین آن‌ قسمت مالی میباشد.

در این موارد می‌توان از افراد دیگر برای فروش کفش های خود استفاده کرد و در واقع افرادی نمایندگی کفش از تبریز  را بر عهده می‌گیرند .

نحوه ی ارسال و قیمت کفش ها :

نحوه ارسال کفش ها و شرایط خاص را در قراردادی که بین دو طرف نوشته میشود به‌دقت توضیح داده میشود .

این قسمت در قرارداد نمایندگی کفش تبریز بسیار اهمیت دارد چراکه امکان دارد در زمان حمل ، کفش ها دچار مشکل شوند پس باید مسئول این نقص و کاستی از ایتدا مشخص گردد.

در کنار ضمانتی که از نماینده برای فروش کفش گرفته می‌شود باید تضمینی نیز از تولیدی گرفته شود که کفش های چرم تبریز مورد نیاز نماینده را در زمان‌ های مشخص شده  تأمین کنند.

و درباره ی لیست قیمت های در نظر گرفته شده در قرارداد بین نمایندگی و طرف مقابل باید توافق صورت گیرد و هرگونه سرپیچی از این قسمت می‌تواند جریمه‌های سنگینی در پی داشته باشد . قبل از ادامه می توانید خرید عمده کفش باکیفیت تبریز را هم مطالعه کنید.

نحوه ی فروش موفق کفش:

یک شیوه ی درست فروش باعث ایجاد یک روند مثبت در حجم فروش کفش های شما می‌شود و این مبحث یکی از شانس‌های تولیدکننده های کفش برای افزایش میزان فروش کفش های تبریز به‌شمار می‌رود.

چهار روش برای پرفروش کردن محصول خود :

  • ۱_مطابقت دادن ویژگی‌های کفش تولید شده با نیاز جامعه
  • ۲_ مشخص کردن هدف برای فروش کفش
  • ۳_ سرمایه‌ ی‌ کنار گذاشته شده برای تبلیغات رایگان
  • ۴_ زمان‌بندی مشخص برای عرضه ی محصول به بازار مثلا عرضه ی پوتین در پاییز و زمستان

در این صورت است که نمایندگی کفش از تبریز در حیطه ی کاری خود موفق میشود .

تحریک بازار برای خرید کفش های باکیفیت :

یکی از مهم‌ترین کار های یک تولیدی موفق، تحریک کردن مردم برای خواستن کفش های تبریز در بازار است. تقاضای مردم ، در واقع شامل مجموعه فعالیت‌هایی است که باعث ایجاد هیجان برای کفش های شما قبل از رونمایی می‌شود که به روش های زیر انجام می‌شود :

Shoe dealer

  • ۱_تشکیل یک تیم فروش حرفه ای و متعهد :

در گام اول هرچه سریع‌تر باید این تیم  تشکیل پیدا کند و اطلاعات لازم در مورد کفش ها بصورت کامل در اختیارشان قرار گیرد تا بتوانند تبلیغات را شروع کنند و مردم را جذب نمایند .

  • ۲_تشکیل یک تیم پشتیبانی قوی : این افراد بعد از تیم فروش مهم ترین‌ مسئولیت را برعهده دارند و پس از فروش همچنان از محصول حمایت میکنند.
  • ۳_مشاوران فروش کفش :

مشاوران این زمینه کسانی هستند که تجربه‌ ی زیادی در موضوع فروش کفش و نمایندگی فروش دارند و در کار خود حرفه‌ای به حساب می آیند ،

بنابراین مشاوران فروش کفش تبریز فقط در زمینه‌هایی مانند مدیریت فروش ، آموزش فروش و حسابداری کار می‌کنند.

  • ۴_انالیز کردن صنعت کفش:

بازخوردها و واکنش های خریداران کفش تبریز را در اختیار تولیدی ها قرار میدهند و همیشه تولیدی های کفش را از آخرین تغییرات و اخبار راجع به بازار فروش کفش باخبر میکنند.

  • ۵_فروش نیازهای مردم:

یک نمایندگی کفش با استفاده از این تکنیک های فروش جدید ، نیازهای مشتریان را از طریق پرسیدن سوال های مختلف مشخص می‌کند. سپس یک محصول را متناسب با نیاز طرف مقابل ارائه می‌دهد تا مشتری را قانع کند که برای حل کردن مشکل خود این خرید را باید انجام دهد مثلا افرادی که مشکلات کمر دارند باید از کفش های طبی و بدون پاشنه استفاده کنند که نمایندگی کفش از تبریز تمام این مشکلات را حل کرده است.

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*