چرم مادو | فروشگاه اینترنتی محصولات چرمی مادو | کفش مادو
No products in the cart.

سیاست حریم خصوصی

نکات مهم گارانتی و خدمات پس از فروش

بله؛ تمامی کفش های خریداری شده تعویض سایز دارند. توجه داشته باشید که تعویض سایز در صورتی انجام می شود که محصول بدون ایراد و مشکل به کارخانه ارسال شود. جهت تعویض سایز میتوانید محصول را به آدرس زیر ارسال کنید و محصول با سایز جدید دریافت کنید.

آدرس کارخانه :
پايين تر از سه راهي اهر (مسير سه راه اهر به تبريز)جنب مبل ياتاش كوي مخترع سمت چپ درب اول ، مادو
شماره تلفن بخش فروشگاه اینترنتی:
02166769417

نکته اول: جهت تعویض سایز و دریافت سایز جدید حتما با کارخانه در ارتباط باشید تا سایز مورد نظر موجود باشد.

نکته دوم:تعویض سایز فقط یک بار امکان پذیر است.

بله؛ تمامی کفش های خریداری شده تعویض رنگ دارند. توجه داشته باشید که تعویض در صورتی انجام می شود که محصول بدون ایراد و مشکل به کارخانه ارسال شود. همچنین تعویض رنگ تنها تا ۲۴ ساعت بعد از تحویل کفش امکان پذیر است. بعد از گذشت ۲۴ ساعت تعویض رنگ مقدور نیست.جهت تعویض رنگ و دریافت رنگ جدید میتوانید محصول را به آدرس زیر ارسال کنید و محصول با سایز جدید دریافت کنید.

آدرس کارخانه :
پايين تر از سه راهي اهر (مسير سه راه اهر به تبريز)جنب مبل ياتاش كوي مخترع سمت چپ درب اول، مادو
شماره تلفن بخش فروشگاه اینترنتی:
02166769417

 

نکته اول: جهت تعویض رنگ و دریافت رنگ جدید حتما با کارخانه در ارتباط باشید تا رنگ جدید و سایز مورد نظر موجود باشد.

نکته دوم:تعویض رنگ فقط یک بار امکان پذیر است.

محصولات مادو از کیفیت بالایی برخوردار است. همچنین از جمله رسالت های مادو؛ جلب رضایت مشتریان است. لذا ما با کمال میل محصولات را تحت شرایط زیر پس میگیریم:
تا ۲۴ ساعت پس از تحویل محصول ؛ شما میتوانید محصول را به آدرس کارخانه بازگشت دهید. هزینه پستی بر عهده مشتری خواهد بود. همچنین مبلغ کفش با کسر ده درصد به حساب مشتری واریز میگردد.
توجه داشته باشید که محصول و بسته بندی آن باید سالم باشد.
تا۴۸ ساعت پس از تحویل محصول؛ شما میتوانید محصول را به آدرس کارخانه بازگشت دهید. هزینه پستی بر عهده مشتری خواهد بود. همچنین مبلغ محصولات با کسر بیست درصد به حساب مشتری واریز میگردد.
توجه داشته باشید که محصول و بسته بندی آن باید سالم باشد.
بعد از ۴۸ ساعت پس از تحویل امکان باز پس گیری محصول وجود ندارد.

نکته: مشتری نظر کارشناس مادو را برای تشخیص ایراد محصول و یا سلامت محصول را هنگام عودت و یا تعویض کاملا میپذیرد و در صورتی که محصول دست مشتری آسیب دیده و یا دچاره کوچکترین مشکل شده باشد ، شرکت از تعویض و یا عودت محصول خودداری کرده و محصول به همان شکل به مشتری باز ارسال شده و تمامی هزینه های پستی نیز بر عهده مشتری خواهد بود 

تمامی محصولات مادو تمام چرم طبیعی بوده و از بهترین زیره و رویه ها استفاده شده است.

به محض سفارش محصول شما به آدرس اعلامی شما پست می شود. معمولا چهار الی هفت روز کاری رسیدن بسته پستی به دست شما زمان می برد.

بله ؛ شما میتوانید روی عنوان زیر کلیک کرده و نماد اعتماد الکترونیکی را مشاهده کنید .

کلیک کنید

 

بله ؛ ما از تولیدات محصولات خود اطمینان کامل را داریم. لذا تمام محصولات ما دارای گارانتی میباشند. شرایط گارانتی محصولات در ادامه همین صفحه درج شده است.حتما با دقت مطالعه کنید.

دفتر مرکزی:

تهران، خیابان فردوسی، مرکز تجاری تمدن، طبقه 2، واحد 6

شماره تلفن ها:
021-66767416

021-66769417

 

آدرس کارخانه :
پايين تر از سه راهي اهر (مسير سه راه اهر به تبريز)جنب مبل ياتاش كوي مخترع سمت چپ درب اول كفش مادو
شماره تلفن کارخانه:
04136376816

شرایط گارانتی محصولات ما:

سیاست حریم خصوصی

ما که هستیم

نشانی وب‌سایت ما:https://www.mado.ir/ و همچنین http://www.madoshoe.com.

لطفا به موارد زیر توجه بفرمایید:

  1. تمامی محصولاتی که از وب سایت رسمی مادو خریداری شوند به طور کامل تولید کارخانه مادو بوده و دارای شناسنامه محصول می باشند.
  2. در تولید محصولات مادو سعی کرده ایم تا از مواد با کیفیت و استاندارد موجود در بازار استفاده کنیم. این مواد شامل: (چرم رویه ،آستری چرم ،کفی چرم،زیره و تمامی اقلام سازنده کفش چرم) میباشند.
  3. شرکت مادو تمامی ایرادات و اشکالات احتمالی ناشی از عدم دقت کافی در تولید محصول و یا استفاده از مواد نامرغوب ،که در حین استفاده صحیح از محصول توسط مصرف کننده بروز نماید را به طور کامل می پذیرد و محصول شامل گارانتی تعمیر و یا تعویض خواهد بود.
  4. بدیهی است مادو هیچ گونه مسئولیتی در قبال محصولاتی که بدلیل استفاده نادرست محصول توسط مصرف کننده دچار آسیب شده اند ویا محصولاتی که طولانی مدت استفاده شده و عمرشان به اتمام رسیده است را ندارد.

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم ’s آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

فرم‌های تماس

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

تجزیه و تحلیل

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را ترک کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

داده‌های شما را به کجا ارسال می‌کنیم

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند.

اطلاعات تماس شما

اطلاعات تماس شما در نزد مادو محفوظ باقی می ماند.

 

تمامی حقوق این وب سایت برای محصولات چرمی مادو محفوظ است. لذا هر گونه استفاده از محتواهای این وب سایت، اعم از تصاویر، ویدیوها و فایل ها بدون ذکر ” مادو ” جایز نبوده و حق شرکت به جهت شکایت و دریافت غرامت از متخلفین محفوظ می باشد.